ZEISS Milvus 50 mm f/2 Makro-Planar T* ZF.2 pro Nikon - z výstavky

  • ZEISS Milvus 50 mm f/2 Makro-Planar T* ZF.2 pro Nikon - z výstavky Objektivy
Cena produktu
26 990 Kč
Dostupnost
Je skladem 10.04.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar ZEISS Milvus 50 mm f/2 Makro-Planar T* ZF.2 pro Nikon - z výstavky Zeiss

Objektiv je vystaven na prodejně v oddělení bazaru. Pro více informací kontaktujete produktového managera martin.stacha@fotoskoda.cz. Monofokální objektivy Zeiss Milvus s manuálním zaostřováním jsou optimalizované pro současné DSLR zrcadlovky a bezrcadlovky s vysokým rozlišením.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte ZEISS Milvus 50 mm f/2 Makro-Planar T* ZF.2 pro Nikon - z výstavky z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 26 990 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit ZEISS Milvus 50 mm f/2 Makro-Planar T* ZF.2 pro Nikon - z výstavky s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 2035647942244.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze ZEISS Milvus 50 mm f/2 Makro-Planar T* ZF.2 pro Nikon - z výstavky

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí ZEISS Milvus 50 mm f/2 Makro-Planar T* ZF.2 pro Nikon - z výstavky na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Objektivy Zeiss
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Objektivy.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Objektivy Zeiss, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy ZEISS Milvus 50 mm f/2 Makro-Planar T* ZF.2 pro Nikon - z výstavky

Bazarové produkty Zeiss většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží ZEISS Milvus 50 mm f/2 Makro-Planar T* ZF.2 pro Nikon - z výstavky je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: