ZEISS Otus 85 mm f/1,4 Apo Planar T* ZF.2 pro Nikon

  • ZEISS Otus 85 mm f/1,4 Apo Planar T* ZF.2 pro Nikon Objektivy
Cena produktu
109 790 Kč
Dostupnost
Je skladem 23.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar ZEISS Otus 85 mm f/1,4 Apo Planar T* ZF.2 pro Nikon Zeiss

Zeiss Otus 85 mm f/1,4 – objektiv, který neřeší žádný kompromis. Objektiv využívá proměnné vzduchové mezery mezi „plovoucími prvky“, aby byla zajištěna vysoká kvalita obrazu v celém rozmezí zaostření. Detailní záběry bez optických artefaktů zachycuje již od 80 cm a plného... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte ZEISS Otus 85 mm f/1,4 Apo Planar T* ZF.2 pro Nikon z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 109 790 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit ZEISS Otus 85 mm f/1,4 Apo Planar T* ZF.2 pro Nikon s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4047865400923.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze ZEISS Otus 85 mm f/1,4 Apo Planar T* ZF.2 pro Nikon

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí ZEISS Otus 85 mm f/1,4 Apo Planar T* ZF.2 pro Nikon na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Objektivy Zeiss
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Objektivy.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Objektivy Zeiss, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy ZEISS Otus 85 mm f/1,4 Apo Planar T* ZF.2 pro Nikon

Bazarové produkty Zeiss většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží ZEISS Otus 85 mm f/1,4 Apo Planar T* ZF.2 pro Nikon je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: