ZEISS Touit 50 mm f/2,8 Makro-Planar T* pro Sony E (APS-C)

  • ZEISS Touit 50 mm f/2,8 Makro-Planar T* pro Sony E (APS-C) Objektivy
Cena produktu
24 690 Kč
Dostupnost
Je skladem 25.02.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar ZEISS Touit 50 mm f/2,8 Makro-Planar T* pro Sony E (APS-C) Zeiss

Společnost Carl Zeiss oznámila přírůstek do své rodiny Touit objektivů v podobě Touit 50mm F2.8 Macro. Objektiv je určen pro bezzrcadlové fotoaparáty se snímači o velikosti APS-C mající bajonet Sony E a Fujifilm X (navíc s clonovým kroužkem). Disponuje 50 milimetrovým ohniskem (po... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte ZEISS Touit 50 mm f/2,8 Makro-Planar T* pro Sony E (APS-C) z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 24 690 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit ZEISS Touit 50 mm f/2,8 Makro-Planar T* pro Sony E (APS-C) s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4047865500159.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze ZEISS Touit 50 mm f/2,8 Makro-Planar T* pro Sony E (APS-C)

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí ZEISS Touit 50 mm f/2,8 Makro-Planar T* pro Sony E (APS-C) na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Objektivy Zeiss
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Objektivy.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Objektivy Zeiss, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy ZEISS Touit 50 mm f/2,8 Makro-Planar T* pro Sony E (APS-C)

Bazarové produkty Zeiss většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží ZEISS Touit 50 mm f/2,8 Makro-Planar T* pro Sony E (APS-C) je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: