Židle kempingová skládací BARI modrá

  • Židle kempingová skládací BARI modrá Židle
Cena produktu
275 Kč
Dostupnost
Je skladem 31.05.2020
Doprava
od 59 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Židle kempingová skládací BARI modrá Compas

Kempingová židle Bari je komfortní, skládací židle pro delší pobyt v přírodě.

Díky rozměrům 90 x 14 x 14 cm ve složeném stavu a váze 1,8 kg je snadno přenosná a je vhodná na delší výlety, do kempu, na ryby a další podobné aktivity.

Židle je lehce a rychle složitelná a je vybavena čtyřmi opěrnými nohami, které lze uchytit k zemi za použití stanových kolíků a tím významně zvýšit stabilitu. Židle nabízí pohodlné a stabilní posezení.

Po vybalení má židle rozměry sedáku 49 x 39 cm, celkovou výšku 84 cm a sedák ve výšce 40 cm od země. Židle má zádové opěradlo a dvě opěrky sloužící jako opora rukou, v jedné je navíc zabudován držák na pití. Maximální možná nosnost je 110 kg.

Technická data
rozměry 49 x 39 x 84 cm
balení taška 90 x 14 x 14 cm
váha 1,8 kg
nosnost 110 kg
zádová opěrka ano
loketní opěrky ano
držák pro pití ano, 1x
... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Židle kempingová skládací BARI modrá z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 275 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Židle kempingová skládací BARI modrá s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8591686134483.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Židle kempingová skládací BARI modrá

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Židle kempingová skládací BARI modrá na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Židle Compas
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější Camping, outdoor. nejlevnější Nábytek. nejlevnější Židle.

Slevy Židle kempingová skládací BARI modrá

Bazarové produkty Compas většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Židle kempingová skládací BARI modrá je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: